FssD Najlepszym klanem na Świecie!

Najlepszy klan to FssD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Siema. Nie będzie mnie przez jakiś czas mam sporo na głowie, ale mam nadzieje że strona będzie się rozwijać i będzie więcej członków klanu :) Pozdro. AdiK

#1 2010-08-29 10:53:59

AdiK

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 36
Punktów :   

Historyjki-Różne tematy.

No to jak w temacie Historyjki to ja zaczne może ...
Wymyślamy własne Historyjki a nie z neta ściągnięte i jeszcze proszę postarać się o ORTOGRAFIE I Bez Przekleństw.

"Jasiu-Deskorolka"

Wtorek Godzina 14:32 dzień upalny szedł sobie Jasiu na SkatePark Był początkującym skaterem lecz chciał się nauczyć paru trików więc poszedł do starszego kumpla co już bardzo umie jeździć na Deskorolce i spytał się czy go nauczy tych paru trików no więc go uczył aż do 17:00...Mineła ta 17 godzina a Jasiu nie umie żadnych trików,bardzo długo czwiczył z starszym kumplem ale niestety nie nauczył się żadnych trików.Poszedł do domu włączył komputer i wpatrywał się w ten monitor jak inni wyczynają takie triki jakie mu się jeszcze nie śniły.Minął następny dzień godzina 9:30 Jasiu wstał z łóżka i poszedł zjeść śniadanie,a za oknem widział jak inni ćwiczą triki więc szybko zostawił śniadanie na stole i poszedł się ubrać.Poszedł Do piwnicy po deskorolke za chwillę wyszedł za drzwi z uśmiechem że zrobi chociaż ollie i to się stało 3 godziny treningu i Jasiu już umie ollie Brawaa!!!img/smilies/lol


Pamiętajcie Trening Czyni Mistrza img/smilies/smile

Piszcie swoje Historyjki oczywiście zmyślone. i ocencie moją 0/5

Jeszcze Zagadka:
Gdzie Trzymał Jasiu Deskorolke?? Hmmm.


Nick THAW: AdiK,FssD'.'
I Lake It!   PuRcHaWkA1!1!1!
Lubie Kakauko0  Hip-Hop is my life  Ukraina is spox
http://r9.fodey.com/2121/a70ddc8b84cb4b94943f80e325df144f.0.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipa89.pun.pl www.liga2009mro.pun.pl www.wpieprz.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.all4nokia.pun.pl